Spamownik


Zakładka założona specjalnie do reklamowania się i tym podobnych. Będę tu zaglądać w wolnym czasie i postaram się zajrzeć na większość zaproponowanych tutaj blogów.
Usuwam komentarze z reklamami usuniętych blogów.

11 komentarzy:

 1. PS. Nominowałam Cię do Liebster Award - szczegóły tutaj: http://67hunger-games.blogspot.com/p/nominacje.html

  PIERWSZA!!! HAhah :D Zniknęłaś :((

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj; widziałam, że czytasz blogi o Igrzyskach Śmierci, więc nieśmiało zapraszam na 73-hunger - może i mój Cię zainteresuje? :)

  Podobno jest to… eckhem, przepraszam. Jest to blog o Igrzyskach Śmierci. Fabuła w sumie standardowa: Taylor Cassidy, szesnastolatka bez specjalnych umiejętności zgłasza się na trybutkę. Niby nic nadzwyczajnego, ale… no właśnie. Jak wyglądają Igrzyska z perspektywy walczącego o życie trybuta mentora? Dlaczego Kapitolince, Pixie Lisbeth, zależy na zwycięstwie dziewczyny do tego stopnia, iż poświęca dla niej znajomości, karierę i kochającego męża? Kim jest Theory, tryumfatorka z Dwójki, która była na Igrzyskach z matką Taylor? Dlaczego jeden z Zawodowców, Nanthan Rigory, próbuje ochronić dziewczynę… za wszelką cenę? I, przede wszystkim: co ma z tym wspólnego prezydent Snow?
  ____
  Po odpowiedzi na te wszystkie pytania zapraszam na 73-hunger.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Luna Rose. Zwykła dziewczyna, która przez zwykłe zamyślenie trafia do innego świata. Niestety, zostaje tam na zawsze.

  W Sollier nie mieszkają tylko zwykli ludzie i zwykle zwierzęta. Można tam spotkać zwierzęta, które Luna znała tylko z baśni i legend, a także osoby o nadprzyrodzonych zdolnościach. Jednak te osoby nie są mile widziane. Zabijane albo wypuszczane do lasu. Pomoc im jest karana. Ale są ludzie, którzy im okazują swoje dobre serce i pomagają im. Dziewczyna trafia do domu jednej z tych osób. Próbuje poznać i się przekonać co takiego mogą zrobić. Co strasznego jest w osobie, która rozmawia z tulipanami? Tego próbuje się dowiedzieć Luna. Niestety przez pewien wypadek dowie się, aż za dużo...

  Chcesz przeżyć przygodę wraz z Luną? Zapraszam:

  http://tamgdziezorzaswieciopolnocy.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Ann

  OdpowiedzUsuń
 6. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na moje nowe opowiadanie -
  "Rusz wreszcie swój tyłek!" - takie słowa usłyszała Ella od swojej przyjaciółki, zanim została wręcz wykopana na zakupy. Jednak z biegiem wydarzeń, ten jeden wypad do pobliskiego spożywczaka odmieni jej dość monotonne życie. No bo, kim może okazać się ten irytujący i bardzo przystojny facet, który prawi Elli dość niegrzeczne uwagi? Jedynie gwiazdą najpopularniejszego zespołu ostatnich lat! Jednak, czy Ella oprze się jego sławie i niewyparzonemu językowi?

  OdpowiedzUsuń
 8. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. "Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.”

  Annabel mimo skomplikowanej sytuacji rodzinnej stara się żyć normalnie. Nie wychodzi to jej jednak dobrze. Wiecznie rozkapryszona matka, agresywny ojciec oraz złośliwy młodszy brat codziennie doprowadzają ją do płaczu. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Kto by pomyślał, że tajemniczy mężczyzna w kuchni, groźnie wyglądający wypadek samochodowy oraz nieznajomy brunet, tak bardzo namieszają w jej życiu. Wszystkie stwory, które znała tylko z horrorów, okazują się rzeczywistością. Sama jest jednym z nich. Nie jest nawet świadoma, jak wielkim darem i zarazem przekleństwem dysponuje.
  Annabel, bardzo wrażliwa i uczynna nastolatka, zmieni się nie do poznania. Jej nadzwyczaj szlachetne serce, przeistoczy się w twardy kamień. Co sprawi, że dziewczyna tak radykalnie się odmieni? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Jack McCarthy?

  Opowiadanie o poświęceniu, miłości i odwadze z nutką fantastyki. Czy jesteś gotowy wkroczyć w świat ciemności?

  Zapraszam na Sekret Nocy [pelnia-ksiezyca-1111.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 10. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików! Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 11. Podoba mi się twoje opowiadanie, szkoda, że zostało porzucone...
  Chciałam zaprosić do moich opowiadań, może któreś ci się spodoba.
  wadazagency.blogspot.com
  opowiadanie-demona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

I jak ci się podoba?